דף הבית > בלוג מאמרים > מה צריך לדעת כשמשכירים ציוד הגברה לאירוע
18 יוני 2019

מה צריך לדעת כשמשכירים ציוד הגברה לאירוע

בשנים האחרונות אנחנו נחשפים לתחום שצובר תאוצה – השכרת ציוד הגברה לאירועים, בין אם מדובר במסיבה, חתונה, אירוע עסקי או הרמת כוסית. תחום האירועים הפך פשוט ללהיט ולפעמים אנחנו בוחרים קצת לצאת מהשגרה היומית והעמוסה שלנו ורוצים פשוט ליהנות כך שההחלטה על השכרת ציוד הגברה היא בהחלט הבחירה הנכונה. אז רגע לפני שאתם מתכננים את האירוע הבא שלכם ומתחילים בתהליך ההפקה חשוב לעבור על כמה דברים.

מה סוג האירוע שלכם ?

נניח ומדובר במסיבה, קודם כל עליכם לקבוע את הלוקיישן, בין אם תחליטו לעשות את המסיבה בחצר הבית שלכם או שתחליטו לעשות את המסיבה בשטח פתוח חשוב להבין שלכל אירוע יש כללים משלו. באירוע ביתי הסביבה תהיה שונה אך צריך לקחת בחשבון עוצמות דציבלים ושעות המותרות לפי החוק לערוך את המסיבה. לרוב באירועים ביתיים צריך לעצב ולקשט את המקום, תוכלו בקלות להשכיר תאורה צבעונית הפועלת באופן עצמאי ומתחלפת לפי קצב המוזיקה ללא צורך בבקר שליטה, בנוסף תצטרכו לדאוג לעמדה לתקליטן כך שבכל זאת אמנם השטח יהיה מצומצם יותר מאשר השטח הפתוח אבל הפוטנציאל לאירוע מהנה וכיף הוא גדול. לאירועים ביתיים עקב מגבלה ברעש נהוג להשתמש בזוג רמקולים מוגברים אותם ניתן להשכיר באופן עצמאי בחברת השכרת ציוד, לאסוף את הציוד ולתפעל אותו באופן עצמאי במהלך האירוע. מדובר למעשה בתהליך שהוא מאוד פשוט ואינו מסובך כך שזמן התקנת הציוד לרוב אינה עורכת יותר מ 30 דקות. בנוסף תמיד תוכלו לבקש מחברת השכרת ציוד ההגברה שיגיעו למקום ויתקינו עבורכם את הציוד כך שלא תצטרכו להתעסק בתפעול הציוד וליהנות מערב עם החברים שלכם.

מסיבה בשטח פתוח

אפשרות שנייה תהיה לערוך את המסיבה בשטח פתוח. במקרה כזה עליכם לקחת בחשבון המון דברים. קודם כל היתרון של קיום מסיבה בשטח פתוח הוא עצום כיוון שתחילה אין לכם מגבלת רעש (כמובן שיש לדאוג שהאירוע לא יתקיים בסביבת מגורים על מנת להימנע מביקור שוטרים במקום) שנית המסיבה קורת מתחת לכיפת השמיים כך שמדובר בהפקה שיכולה לשלב בתוכה כל קונספט שרק תרצו. אך עליכם לדאוג לארגון הדברים שמסביב. באירוע בשטח פתוח אנחנו מוגבלים בחשמל כך שתצטרכו לדאוג לגנרטור. כיום השכרת הגנרטורים לתחום המסיבות הם קומפקטיים כך שהם נכנסים לרוב בכל רכב פרטי, הפעלת הגנרטור היא מאוד פשוטה ואינה מצריכה מצדכם יותר מידי התעסקות אך תצטרכו לרוב לדאוג לדלק, ברוב הגנרטורים היחס בין צריכת הדלק לחשמל תהיה ליטר אחד ל 1-2 שעות כך שמיכל מלא יוכל להספיק לכם למסיבה של 10-12 שעות. כמובן ככל שתעמיסו יותר חשמל על הגנרטור כך צריכת הדלק שלו תעלה. לאירועים בשטח פתוח נצטרך להתאים את כמות הרמקולים בהתאם לכמות המשתתפים אבל היחס יהיה 2 רמקולים וסאב ל   100-150 משתתפים.

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"