דף הבית > בלוג מאמרים > השכרת אוהלים בירושלים
16 ספטמבר 2019

השכרת אוהלים בירושלים

העיר ירושלים! מה אין בה? עיר מיוחדת במינה, עיר הבירה של ארץ ישראל, העיר שמתקיימים בה מידי שנה מגוון ענק של אירועים גם פרטיים וגם ציבוריים.

הפעם רצינו לדבר איתכם גם קצת על מזג האוויר הסוער בעיר בתקופת החורף, מזג אוויר שעלול לשבש קצת את האירוע הבא שתרצו לעשות ובמיוחד אם תחליטו לעשות את האירוע במקום פתוח כמו לדוגמה שטח ציבורי, גינת בית פרטי או על הגג.

אבל אל דאגה! גם לזה מצאו פתרון והאמת שזה הפתרון הטוב ביותר שיכלנו לחשוב עליו. אנחנו כמובן מדברים על השכרת אוהלים בירושלים!

כשמדברים על אוהלים לאירועים מתכוונים בעצם לאוהלים גדולים המיועדים להכיל כמויות גדולות של אורחים, בדרך כלל החל מ-20 אנשים ועד ל-1000 אנשים ולעיתים אף יותר, הכל תלוי בשטח הזמין לרשותכם ועד כמה תרצו להגדיל את האוהל שלכם.

אוהלים לאירועים ניתן להזמין בקלות ע"י פנייה לחברה המציעה שרות של השכרת אוהלים בירושלים, ותאמינו לנו לא חסר חברות המציעות את השרות הזה וכמובן לכדאי לבחור בחברה שנותנת גם מוצרים נלווים לאוהל שלכם כמו תנורי חימום, תאורה, הגברה, פתרונות הושבה כמו כסאות ושולחנות ועוד.. כי אנחנו בטוחים שלא תרצו להיסחב ולהיות מטורטרים בין מגוון החברות הקיימות בשוק על מנת לקחת מכל חברה דבר אחד שתצטרכו.

מאד חשוב לשים לב שכשאר אתם בוחרים לשכור אוהל ובעיקר בעיר ירושלים כדאי לברר עם החברה בה אתם שוקלים לבחור על יציבות האוהל ברוחות וגשמים וגם כשסוער במיוחד. חברה מקצועית אמורה לספק לכם אוהל חזק ואיכותי עם תו תקן העומד בדרישות מכון התקנים ויודע להתמודד גם עם מזגי אוויר סוערים. מומלץ וכדאי לוודא שהחברה בה בחרתם תוכל לקבע את האוהל לקיר תומך או לרצפה על מנת שהאוהל לא יזוז במהלך האירוע או אפילו לא יתנדנד.

כאשר באים לבחור אוהלים להשכרה לאירועים חשוב לוודא מספר פרמטרים חשובים על מנת לוודא שהאוהל אכן יתאים לשטח בו אתם מבקשים לעשות את האירוע, האוהל חייב להתאים לדרישות האלה אם אתם רוצים שהוא יהיה מקצועי ביותר ויתן תחושה בטוחה יותר:

  • האוהל יוקם על שטח ישר וחלק ולא על בורות, אבנים או דרכים משובשות, כך תוכלו להבטיח ייציבות מרבית.
  • יש לשים לב שמידות המקום תואמות למידות האוהל המוזמן, שימו לב שלא תזמינו אוהל גדול יותר מבחינת המידות והן מבחינת הגובה הזמינות לכם בשטח האירוע בפועל.
  • חשוב להוריד עצים או ענפים העלולים להפריע לבניית האוהל ולוודא שלא קיימת מרפסת או פרגולה היוצאת מעט החוצה ותפריע לאוהל לעמוד בצורה תקינה.
  • תוודאו שהאוהל עשוי מחומרים איכותיים בלבד כמו מוטות ברזל, יריעות PVC איכותיות ועוד…
  • חשוב לבדוק שהאוהל מיוצר מחומרים מעכבי בעירה מבחינת בטיחות.

אלה על קצה המזלג הדברים העיקריים והחשובים ביותר שיש לבדוק כאשר מזמינים שרות של השכרת אוהלים בירושלים.

אבל איך מגיעים לאירוע?
אתם, החברים, ואפילו המשפחה. ויש כאלה שאינם מחזיקים ברישיון רכב, או לא יכולים מסיבות אישיות. אז איך הם מגיעים? השכרה של הסעות מיניבוס לאירועים יכולים להיות פתרון מאוד רלוונטי עבורכם. וכמו כן להוריד ממכם ומהמשפחה הסעות מיותרות של האורחים, הנושא תקף גם לזמן החזרה.

אז.. שיהיה המון במזל אירוע מוצלח ומהנה ורק בשמחות.

כתבה קודמת
התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"