דף הבית > בלוג מאמרים > השכרת ציוד הגברה למסיבות טבע
29 מאי 2019

השכרת ציוד הגברה למסיבות טבע

אם אתם עורכים מסיבת טבע בטח חשבתם על ציוד ההגברה שתצטרכו באירוע שאתם מארגנים, במאמר הבא יש לכם שפע של מידע שיעזור לכם לבחור את ציוד ההגברה הטוב ביותר עבור מסיבת הטבע שאתם מארגנים…

אם אתם מתכננים מסיבת טבע המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם. כדי להפיק מסיבת טבע שהחברים שלכם לא ישכחו עליכם לדעת מספר עקרונות בסיסיים. גם אם אתם מתכננים מסיבה לחברים שלכם או מסיבה לקהל החופשי קודם כל עליכם לבחור לוקיישן. רוב מסיבות הטבע קורות בשטחים פתוחים ללא סביבת מגורים. אם אתם לא רוצים שהמשטרה תסגור לכם את המסיבה בשעה 23:00 עליכם לדאוג למקום שלא יתפוס תשומת לב ויהיה מבודד ככל הניתן בשטחים פתוחים. המושג מסיבת טבע הפך לשם נרדף בתחום המסיבות כך שתוכלו היום לאתר מסיבות טבע אפילו בחופי ים.

איזה ציוד הגברה צריך למסיבת טבע ?

אם אתם חובבי סאונד עם אוזן חדה עד מאוד שמתענגים על כל צליל וצליל תצטרכו מערכת הגברה ברמה גבוהה. רוב מערכות ההגברה האיכותיות המיועדות לתחום מסיבות הטבע הם מסוג פאנקשיין. מדובר ברמקולים בעלי שופר הדואגים לפזר את הסאונד בצורה מדוייקת, לרמקולים מסוג זה דרושים מגברים מאוד חזקים על מנת שיספקו את העוצמות הגבוהות שהרמקולים דורשים ומוציאים. לרוב מדובר במגברי CROWN ובשילוב עם מערכת הפאנקשיין הם מייצרים איכות סאונד מאוד גבוהה שמדייקת את רמת הצליל המקורית, לרוב המחירים בסוג זה יהיו מאוד גבוהים להשכרה באופן עצמאי ויעמדו בין 5,000 ₪ ומעלה, מערכות הגברה להשכרה נוספות לשימוש הציבור הפרטי להשכרה עצמית יהיו לרוב מערכות מסוג טורבו סאונד, פרוטק וכד'.

איזה ציוד הגברה הכי נכון להשכרה למסיבת טבע ?

אם החלטתם להרים אירוע עם לא יותר מ 100 משתתפים, בהחלט האופציה של מערכת הגברה מסוג טורבו סאונד פאסיבית תיהיה האופציה המועדפת אך היקרה יותר ועם זאת הזולה יותר ממערכת הפאנקשיין האיכותית. הרמקולים הנפוצים ביותר שניתן למצוא כיום לתחום השכרת ציוד לאירועים באופן עצמאי הם רמקולים מסוג פרוטק, המיוחד ברמקולים מסוג זה שהם בעלי מגבר דיגיטלי מובנה שאינו מצריך שימוש במגבר חיצוני. מערכת הגברה לאירוע של 100 משתתפים תכלול לרוב זוג רמקולים מוגברים בעוצמה של 500 וואט כל אחד בתוספת סאב או שניים מוגברים. את הציוד נחבר למיקסר שליטה שאליו נחבר מקור סאונד חיצוני כגון פלטה לדיגיי או מחשב נייד \ פלאפון .

בנוסף ניתן לחבר ישירות לרמקולים את מכשיר הפלאפון האישי שלכם ובכך לשלוט בסוג המוזיקה שתרצו לשמוע. כל אחד יכול להפוך להיות הדיגיי של המסיבה. באמצעות תוכנות שאינם עולות כסף תוכלו להכין פלייליסט של שירים המיועדים במיוחד למסיבת טבע.

ובנוסף לציוד, המסיבה לא נגמרת עד שמגיעים לעיקר…
בנוסף לכל החגיגה, ולציוד ההגברה, במסיבות טבע חוגגים גם ימי הולדת מגוונים ורעננים, ולעיתים גם מוזרים. ואיך אפשר בלי הפתעות ליום הולדת? כי תכלס זה הדבר הנוסף שכולם מחכים לו. ולכל החגיגה הזאת כמובן חשוב לשמור על תקציב לציוד ההגברה הנוסף כגיבוי. לעיתים בחירה של ציוד הגברה לא נכון עלול לגרום למסיבה להיעצר. בעיקר מסיבת אנרגיה של המכשיר (הסוללה נגמרת…).

לסיכום

השכרת ציוד הגברה למסיבות טבע הפך להיות תהליך פשוט וקל שכל אחד יכול להפעיל באופן עצמאי ואינו מצריך ידע טכני בתפעול של הציוד, עליכם רק למצוא מקום שמתאים לאירוע שלכם, לדאוג להשכיר ציוד מחברה המתמחה בהשכרת ציוד למסיבות, להזמין את החברים והאורחים ולצאת לדרך למסיבה מטורפת.

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"