דף הבית > בלוג מאמרים > אוהלים מחוממים לאירוע חורף
7 ספטמבר 2019

אוהלים מחוממים לאירוע חורף

אם החלטתם לערוך אירוע בחורף בשטח פתוח אחד הדברים החשובים ביותר שתצטרכו לדאוג הוא הכנת ציוד מתאים לאירוע ע"י אוהלים מחוממים.
כשאתם מתכננים אירוע בחורף ולא משנה אם מדובר בהפקה גדולה או ניחום אבלים, אתם צריכים לדאוג לכנס את האורחים שלכם במקום מוגן מגשמים ורוחות וכמובן לדאוג שיהיה חמים ונעים בתוך המקום, וכבר נגיע לאיזה מוצרים תצטרכו לדאוג לחימום בתוך האוהל.
אירועים אשר מתבצעים בשטחים פתוחים או לחילופין אזורים ללא מחסה או קירוי מצריכים אוהל, לרוב בעל האירוע יצור קשר עם חברה העוסקת בכך, אשר מחזיקה מספר אוהלים בגדלים שונים, האוהלים יגיעו החל מגדלים 3×3 ועד לאוהלים תעשייתיים ענקיים הבנויים מקונסטרוקציות מורכבות המצריכות מספר אנשי צוות וכלים מיוחדים להקמת האוהל.

איך מחממים אוהל לאירוע בחורף ?

ישנם מספר מוצרים שונים שתוכלו לשלב באירוע שלכם, ובחלק הזה נסקור 2 שטחים מרכזיים שבהם נהוג בדרך כלל למקם את האוהלים המושכרים:

שטחים ללא אספקת חשמל:

בדרך כלל בסוג המקומות האלו אנחנו צריכים לדאוג לאספקת החשמל לאוהל כגון ציוד הגברה, תאורה לפנים האוהל, שימוש במי חם לפינת הקפה וכד'. על מנת שנוכל לספק חשמל למקום עלינו לדאוג להשכרת גנרטור., תלוי בהספקי החשמל הנדרשים כך נדאג לגנרטור בהספק מתאים. השלב הבא שעלינו לדאוג הוא חימום האוהל. בהנחה שאין לנו צורך באספקת חשמל למקום ואנו צריכים רק לחמם את פנים האוהל פתרון מעולה יהיה לדאוג לפטריות חימום להשכרה. היתרון בפטריות החימום הוא שטח פיזור החום שהם מספקות, הם אינן צורכות חשמל אלא פועלות ע"י בלוני גז מאובטחים. מספר פטריות חימום המפוזרות בצורה נכונה בתוך האוהל בהחלט ידאגו לטמפרטורה חמימה ונעימה.

שטח עם אספקת חשמל :

בהנחה שאנו מבצעים את האירוע במקום עם אספקת חשמל אחד מהפתרונות היעילים ביותר יהיו לדאוג לתנורי אינפרא אדום. התנורים אינם צורכים חשמל רב אך מפזרים חום בצורה יעילה ולשטח רחב יותר. את תנורי האינפרא ניתן למקם בתוך האוהל ב 2 מוקדים מרכזיים:

– קשירת תנורי האינפרא על גבי המוטות העליונות של האוהל, דבר המאפשר לשרשר מספר תנורי אינפרא אחד אחרי השני וכך ליצור "רכבת" התפזר חום לכל אורך האוהל.
– אפשרות שנייה תהיה למקם את התנורים במספר מוקדמים בתוך האוהל כאשר כל יחידה תשב על חצובה ותאפשר לכם לבצע כיוון של גובה התנור ושטח הפיזור שלו. במקרה כזה מומלץ להשתמש בין 2-4 תנורי אינפרא ברחבי האוהל על מנת ליצור חום עם טמפרטורה נוחה לאורחים.

חשוב לציין לפני שאתם מתכננים למקם את האוהל בשטח, כדאי לתת מידע לחברת ההשכרות על כמות האנשים המתוכננים להגיע לאירוע על מנת שחברת ההשכרות תדאג להתאים עבורכם אוהל להשכרה עם ציוד החימום הנכון.

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"