דף הבית > בלוג מאמרים > 4 סיבות טובות לבחירה בהשכרת ציוד לאירועים ולא בקנייה
25 פברואר 2019

4 סיבות טובות לבחירה בהשכרת ציוד לאירועים ולא בקנייה

מארגנים אירוע של פעם בחיים? חשבתם ולא פעם מאיפה תשיגו את הציוד שאתם כל כך צריכים ? תרשו לנו להציג לכם אפשרות מדהימה: השכרת ציוד לאירועים.

כשאתם מארגנים אירוע והאמת שזה לא משנה אם זה חתונה, כנס או אירוע של השקת מוצר אתם חייבים לשכור ציוד לאירוע ואם תבחרו בקנייה של כל המוצרים אותם אתם צריכים כנראה שתכנסו לבור תקציבי עמוק.

אז הנה לכם 4 סיבות שיוכיחו לכם למה שווה לכם לבחור באופציה של השכרת ציוד לאירועים:

  • בגלל התקציב – תארו לכם שאתם מארגנים עכשיו חתונה, לצורך ארגון חתונה אתם ככל הנראה תצטרכו בין השאר כסאות, שולחנות, ציוד הגברה, תאורה, כלים וסכו"ם וכל אלה רק על קצה המזלג ואפילו לא מתקרבים לחצי ממה שצריך לארגן. עכשיו תתארו לכם שתצטרכו לקנות את כל הציוד הזה… וואוו אנחנו נכנסים לחריגה כלכלית קשה! בדרך כלל באירוע ממוצע שווי הציוד שקיים בו מגיע לאלפי שקלים אם לא מאות ומיליוני שקלים. אופציית השכרת הציוד מאפשרת לכם לחסוך המון כסף בעבור ציוד שניהיה זקוקים לו אחת לכמה שנים טובות. אז אם אתם לא רוצים להשקיע עכשיו אלפי שקלים בשביל פעם אחת כדאי מאד לשכור ציוד בעלות של מאות שקלים ולא להיכנס לבור תקציבי עמוק.
  • יש לכם אבא ואמא – כאשר אתם בוחרים באופציה של השכרת ציוד לאירועים אתם יכולים להבטיח לעצמכם שיהיה לכם עם מי לדבר במקרה של בעיה. אם תהיה עכשיו תקלה מסוימת בציוד שאותו בחרתם לאירוע יהיה לכם למי לפנות במידה ושכרתם אותו ממישהו, ואם שכרתם את הציוד שלכם מחברה גדולה ומקצועית סביר להניח שיהיה להם גם ציוד חלופי בשבילכם.
    מעבר לתקלות טכניות שעלולות לקרות במהלך האירוע, יש לכם עם מי להתייעץ, בדרך כלל כאשר אתם פונים לחברה מקצועית להשכרת ציוד אתם יודעים שאתם מתייעצים עם מישהו שמבין עניין ועשה לא מעט אירועים בחיים שלו. וכל זאת לעומת האופציה של קניית הציוד ששם אתם ככל הנראה נשארים סוג של לבד.
  • שרות תפעול ולוגיסטיקה – בדרך כלל כשקונים ציוד אין לכם אופציה למישהו שיגיע ויתפעל לכם את הציוד, הציוד הזה שלכם ואנשים בדרך כלל לא ירוצו לתפעל ציוד שלא שייך להם, לעומת זאת כאשר אתם בוחרים בהשכרת ציוד לאירועים אתם יכולים להיות בטוחים שתהיה לכם ככל הנראה גם את האופציה של תפעול והרכבת הציוד מהחברה שבה בחרתם.
    גם לעניין השינוע והלוגיסטיקה יש עם מי לדבר, בדרך כלל לחברות להשכרת ציוד לאירועים יש מערך הובלות המסוגל לספק לכם את כל הציוד כולל סבלות והרכבה עד למקום האירוע, להבדיל מקנייה של ציוד ששם לכו תסתדרו ותחפשו מי שיתקין לכם את כל זה.
  • בחירת ציוד איכותי יותר – לחברות השכרה ככל הנראה יש נסיון גדול בתחום והם התנסו עם אין ספור סוגי ציוד שונים וספקים, אנחנו יכולים להגיד לכם שאם חברת השכרה מסוימת בחרה בציוד מסוים כנראה שזה הציוד הטוב ביותר שיכול להיות. למה? מהסיבה שהם לא ירצו כנראה להתעסק עם ציוד לא איכותי, זה ציוד שאמור לשרת אותם בצורה הטובה ביותר ולתת הספק לכמה שיותר אירועים ומהסיבה הזאת הם כנראה יבחרו ציוד טוב ואיכותי שישמש אותם לאורך שנים ולא יצבור בלאי גבוה ולכן כשאתם בוחרים באופציה של השכרת ציוד, לרוב, אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם בציוד איכותי וטוב.השכרת ציוד במקום קנייה

אנחנו מתמחים בהשכרת ציוד לאירועים, כגון: השכרת כסאות, השכרת ציוד הגברה, השכרת מתנפחים ועוד…

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"