דף הבית > קטלוג מוצרים > השכרת אוהלים

השכרת אוהלים

אוהלים להשכרה זה רק מהמומחים
בקבוצת אליאב תוכלו למצוא מגוון ענק של אוהלים לכל סוגי האירועים, החל מאוהלים קטנים ועד לאוהלים ענקיים שיכולים להכיל מאות אנשים. צרו איתנו קשר עכשיו ותקבלו הצעה אטרקטיבית במיוחד של השכרת אוהלים! מוקד ההזמנות שלנו: 077-502-0847
יצירת קשר זריזה

9%-
אוהל 3X6 להשכרה
מחיר מבצע:
1270 ₪
מחיר רגיל:
1400 ₪
9%-
אוהל 4X6 להשכרה
מחיר מבצע:
1450 ₪
מחיר רגיל:
1600 ₪
11%-
אוהל 4X10 להשכרה
מחיר מבצע:
1650 ₪
מחיר רגיל:
1850 ₪
11%-
אוהל 5X10 להשכרה
מחיר מבצע:
1780 ₪
מחיר רגיל:
2000 ₪
12%-
אוהל 5X12 להשכרה
מחיר מבצע:
2200 ₪
מחיר רגיל:
2490 ₪

מעוניינים באוהלים להשכרה?  כל מה שחשוב לדעת לפני ההשכרה – המדריך המלא:

אז החלטתם שאתם צריכים לחפש חברה המתמחה בהשכרת אוהלים לצורך בניית אוהל עבור האירוע שלכם אכן ביצעתם החלטה נבונה אשר תשדרג לכם את האירוע פלאים ותיתן לכם מענה לצרכים שלכם אם זה גשם וקור או מבנה נעים עם מיזוג בקיץ החם.

לפני שתבצעו כל פניה לחברה המתמחה באוהלים לאירועים חשוב מאוד שתקראו את המדריך המקיף והמלא ביותר הקיים ברשת כיום שהכנו במיוחד עבורכם בכדי שלא תיפלו בפח ותוכלו ליהנות מהאירוע שלכם בדיוק כפי שתכננתם, במדריך לפניכם ישנם מספר פרמטרים חשובים מאוד בעת השכרת אוהלים לאירועים. בהצלחה!

כל פנייה אל חברה להשכרת אוהלים צריכה לענות על צורך כלשהוא שיש ללקוח זאת אומרת שאם אתם מחפשים אוהלים להשכרה זה בגלל שיש גשם או בגלל שקר או בגלל שהאירוע מתקיים בחוץ והשמש יוקדת ועוד. לאחר שגיליתם את הצורך לכם עבור השכרת האוהל חשוב מאוד שתקבלו מהחברה להשכרת אוהלים לאירועים תמורה מלאה ומענה לצורך לדוגמא: במידה וישנם גשמים עזים ביום האירוע שלכם ובחרתם לקיים את האירוע בחוץ תחת כיפת השמיים אז כמובן שתפנו לחברה מתמחה באוהלים להשכרה אך חשוב שתציינו שעקב הגשמים העזים אתם מעוניין באוהל ותבדקו כי האוהלים שמספקים לכם הוא אוהל עם תקינות של 100% ושהגג שלו אטום לגמרי ושהבד לא קרוע דבר אשר יאפשר חדירת מים ועוד.

הכלל הכי טוב שנוכל להציע לכם הוא פשוט בזמן הפנייה לחברה המתמחה באוהלים להשכרה ציינו את הסיבה בגללה אתם רוצים את האוהל ולא להגיד רק "אני מעוניין לעשות אירוע ל50 איש" אלא "אנו מקיימים את האירוע בחודש ינואר ולכן ישנה סבירות גבוהה מאוד וייתכנו גשמים עזים בתאריך באירוע ועל כן אנו רוצים אוהל בעל אטימות מקסימלית המגנה מפני גשמים" כך תוודאו כי החברה המספקת לכם את האוהלים לאירועים שלכם מספקת לכם מוצר המתאים בדיוק בשבילכם.

  • מיקום האוהל והסביבה הקרובה לאוהל

מהניסיון הרב שלנו בטיפול בלקוחות המתעניינים בהשכרת אוהלים עולה תמונה דומה כאשר כולם פונים אלינו ואומרים "אנו מעוניינים בהשכרת אוהל לאכלוס של 100 איש לאירוע שלנו" ופה אנחנו צריכים לדובב אותם ולהבין היכן ניבנה האוהל והאם המיקום שבחרתם להקמת האוהל יספיק לבניית אוהל שבאמת מתאים ל100 איש כך שאנו ננתח את האירוע שלכם ונבין האם אתם רוצים להושיב את האורחים שלכם? האם כולם יהיו בו זמנית באוהל וכך על פי התשובות שלכם אנו נדע לתת לכם את המידות המדויקות של האוהל שיתאים עבורכם ואתם תצטרכו לחזור למיקום בו אתם מעוניינים בהקמת האוהל ולמדוד אותו וכך בעצם לבדוק האם האוהל יכנס ויתאים באופן מדויק לשטח.

נקודה חשובה היא לקחת תמיד עשרה אחוז יותר ממספר האורחים שלדעתכם יגיעו כך תוכלו להבטיח לעצמכם אירוע עם נוחות מרבית עבור האורחים שלכם כמו כן חשוב מאוד לדייק במידות ולמדוד במדויק כמה שטח יש לכם לבניית האוהל. לגבי הסביבה הקרובה לאוהל חשוב להבין אם אתם מעוניינים באביזרים נלווים לאוהל לדוגמא מיזוג אוויר אז צריך לקחת בחשבון שצריך גם מקום למנועים של המזגן היושבים מחוץ לאוהל או במידה ואתם רוצים להעמיד דלפק לצורך קבלת האורחים מחוץ לאוהל יש לקחת זאת בחשבון בעת מדידת השטח לצורך בניית האוהל.

לאחר שבדקתם את המידות של השטח ומסרתם את המידות לחברה מתמחה באוהלים להשכרה ומצאתם כי ניתן להקים את האוהל יש לבדוק כי אין עצמים זרים מעל הקרקע שיפריעו לבניית האוהל לדוגמא פרגולות בולטות מחוץ לבניינים או מרפסות שמש או ענפים של עצים ועוד. רוב מידות האוהלים להשכרה הסטנדרטיים מגיעים בגובה בקדקוד האוהל ל- 3 מטר ולדפנות בצדדים לגובה של 2 מטר.

  • יציבות השטח עליו הנכם מעוניינים להקים את האוהל ומשקעים שונים בשטח

העדיפות בעת הקמת אוהלים לאירועים מבחינת השטח היא קרקע מרוצפת או אספלט דבר אשר יבטיח יציבות מרבית לאוהל מצד אחד ומצד שני לנוחות מרבית עבור האורחים שלכם שיהלכו בתוך האוהל ולכן יש לבחור מקום נוח לבניית האוהל עם רצפה קשיחה למרות שאין הדבר מעכב ואפשר לבנות אוהלים לאירועים גם בקרקע שאינה מרוצפת או אספלט לדוגמא אוהלים המוקמים בטבע, ישנם יתדות מיהשכרת אוהליםוחדות המייצבות את יריעות האוהל לקרקע וקשירה לאדמה כמובן שחובה לעדכן את החברה המתמחה באוהלים להשכרה על כך.

מאוד חשוב לבדוק משקעים בשטח ופילוס השטח במידת הצורך זאת אומרת שהעדיפות העליונה היא לבחור מיקום בעל שטח ישר בו כמעט ואין בורות או הבדלי גובה משמעותיים למרות שגם דבר זה אינו מעכב ויש פתרונות גם למיקומים בעייתיים של שטחים שאינם מיושרים כך שניתן לפלס את האוהל בהתאם לשטח אך יש לזכור כי צריך להכין מראש את החברה להשכרת אוהלים ויש לקחת בחשבון את הזמן שייקח לפילוס האוהל כאשר אתם מתכננים את לוח הזמנים לאירוע שלכם.

  • פתחי האוהל – מיקום דלתות וחלונות לאוהל

הכלל בהשכרת אוהלים לאירועים הוא שהאוהל מגיע בסטנדרט שלו עם שני דלתות האחת מצד אחד של האוהל בצורה אורכית והאחרת מצידה השני אך בעת תכנון אירוע ישנם מצבים שאנשים מעוניינים לקבל את האורחים שלהם מצדדים שונים או לקבל אותם מ3 מקומות שונים ויותר לכן כאשר אנשי הצוות של החברה המתמחה באוהלים להשכרה בונים לכם את האוהל ספרו להם על הפתחים שאתם מעוניינים לפתוח, בדרך כלל הדלתות יגיעו עם סקוץ' או ריצ'רץ' ובמידה ותרצו לפתוח את אחד החלונות הדבר גם כן אפשרי כי האוהלים לאירועים הם מאוד דינאמיים ומשתנים בהתאם לכל אירוע ובקשת הלקוח אך שימו לב במידה ותרצו לפתוח חלון בנוסף לדלתות הכניסה מצד החלון לא תהיה אטומה והרוחב של יהיה כ2 מטר.

לעניין החלונות באוהל – רובם המוחלט של האוהלים הקיימים כיום בשוק אצל החברות המתמחות באוהלים להשכרה מגיעים עם חלונות שקופים אשר אינם ניתנים לפתיחה אך יש אפשרות לראות את המתרחש בחוץ לכן חשוב שתספרו לחברה ממנה אתם מזמינים את האוהל מה בדיוק תרצו האם אוהל ללא חלונות בכלל? או אוהל עם חלונות נפתחים? הכל בהתאם לשיקולכם ולהתאמת האירוע.

  • סוג החומר ממנו עשוי האוהל ותקנים בטיחותיים

הייתה לנו התלבטות מאוד קשה כאשר כתבנו את המדריך המלא הזה להשכרת אוהלים אם למקם את הפסקה הזו בראש הדף או לאחר ההסבר על האוהל עצמו לבסוף קיבלנו החלטה שאדם שיקרא את המדריך יגיע בסופו של דבר גם לפסקה הזו, חשוב מאוד לציין ולהדגיש שזו פסקה מאוד מאוד חשובה שכדאי לאמץ לצומת ליבכם בעת השכרת אוהלים ולא לוותר על שימת דגש עליה כאשר אתם פונים לחברה מתמחה בהשכרת אוהלים.

הבטיחות הבסיסית באוהלים להשכרה היא חשובה מאוד לכן בעת הפנייה שלכם לחברה תשאלו קודם כל אם האוהלים במצב סביר והחומר שלהם לא "התעייף" עכב השכרות רבות לאחר מכן וודאו האם יש לאוהל שאתם מעוניינים להשכיר את כל תיקני הבטיחות הנחוצים? תו תקן קיים? האם החומר ממנו עשוי הכיסוי של האוהל הוא חומר מעכב בערה? לבסוף בדקו מאיזה חומר עשוי הבד העוטף את הגג והדפנות של האוהל יש לציין כי החומר הטוב ביותר הקיים כיום בשוק בתחום האוהלים הוא חומר העשוי PVC. אוהלים העשויים מ – PVC לרוב יהיו אטומים יותר, מבודדים יותר ובטיחותיים יותר זהו חומר חזק טוב ובטיחותי לשימוש. דבר נוסף שתוכלו לבדוק ולשאול את החברה ממנה אתם שוכרים את האוהלים לאירוע שלכם האם הגג מגיע כיריעה אחת כוללת ולא כמה יריעות על אותו גג דבר זה יבטיח לכם אטימות מקסימלית מפני נזקי הטבע השונים כגון גשם, שמש, רוחות ועוד.

  • אביזרים נלווים לאוהל

כאשר סיימתם להבין כיצד האוהל בנוי והתאמתם אותו בדיוק למקום האירוע יש לשים דגש על אופי האירוע והזמן בו הוא מתקיים זאת על מנת להתאים אביזרים שונים המגיעים יחד עם האוהל בכדי שהאירוע שלכם יעבור בצורה הטובה ביותר עד כמה שניתן. לדוגמא: במידה והאירוע שלכם מתקיים תחת האוהל באמצע אוגוסט כאשר השמש יוקדת על יריעות האוהל חשוב לקחת בחשבון שצריך לדאוג למיזוג של האוהל כך המיזוג יהפוך לחלק בלתי נפרד מהאוהל ויש לציין זאת בפני החברה ממנה בחרתם להשכיר את האוהל. דוגמא נוספת היא כאשר מדובר על יום חורפי או אירוע המתקיים בלילה קר יש לקחת בחשבון השכרת תנורים לחימום או פטריות חימום בכדי שהאורחים שלכם ירגישו בנוח באירוע.

רוב החברות המתמחות באוהלים לאירועים מספקות גם את הציוד הנלווה לאוהל לכן חשוב להיוועץ עם החברה לתכנן בצורה נכונה את הקמת האוהל כולל כל האביזרים הנלווים לאוהל.

  • אם יש ספק – אין ספק

טיפ קצר לפני שסיימתם את המדריך הוא הכלל שהולך אתנו תמיד "אם יש ספק – אין ספק" ולכן אל תשאירו שום נושא פתוח ותשאלו את החברה ממנה אתם מעוניינים להשכיר את האוהל עבור האירוע שלכם את כל השאלות שעולות בראשכם גם אם יש משהו שאתם לא לגמרי סגורים עליו או בטוחים בו תשאלו! הדבר יבטיח לכם להיות רגועים (עד כמה שניתן) באירוע שלכם ולהבטיח 0 תקלות ואירוע מושלם.

לסיכום השכרת אוהלים היא לא דבר כל כך פשוט אך יחד עם זאת היא גם לא כל כך מסובכת רק חשוב לשים לב לדגשים העיקריים ולא לדלג על שום שלב, לנסות לחשוב על כל הדברים הלא צפויים שיתכנו באירוע עכב האוהל ולסגור את הפינות הפתוחות מבעוד מועד. בהצלחה!

בחירת אוהל לאירוע

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"