דף הבית > קטלוג מוצרים > השכרת מוצרים נלווים לאירועים

השכרת מוצרים נלווים לאירועים

ומה עם כל הדברים הקטנים מסביב?
ישנם המון מוצרים שנלווים לאירועים, אצלנו תוכלו למצוא המון מוצרים נלווים לאירועים! חיפשתם משהו שלא מצאתם כאן בעמוד? חייגו אלינו בכדי לבדוק אם המוצר שאתם רוצים קיים אצלנו במלאי, סיכויים טובים שכן מהסיבה שיש לנו כל כך הרבה דברים במלאי שלא את הכל אנחנו מספיקים לעלות לאתר! זה הטלפון שלנו ליצירת קשר >> 077-50-20-847
יצירת קשר זריזה

29%-
דוכן נואמים שקוף (פודיום) להשכרה
מחיר מבצע:
300 ₪
מחיר רגיל:
420 ₪
44%-
השכרת סטנד מקצועי למיקרופון
מחיר מבצע:
25 ₪
מחיר רגיל:
45 ₪
21%-
השכרת מצנן אוויר
מחיר מבצע:
330 ₪
מחיר רגיל:
420 ₪
15%-
השכרת מכונת עשן 900 וואט
מחיר מבצע:
119 ₪
מחיר רגיל:
140 ₪
31%-
השכרת מזגן נייד 1 כ"ס
מחיר מבצע:
180 ₪
מחיר רגיל:
260 ₪
38%-
השכרת מכונת בועות
מחיר מבצע:
80 ₪
מחיר רגיל:
130 ₪
השכרת מגוון כבלים להגברה
מחיר רגיל:
החל מ-10 ש"ח ₪
44%-
השכרת כבל מאריך 25 מטר
מחיר מבצע:
25 ₪
מחיר רגיל:
45 ₪
42%-
השכרת סטנד תאורה T-BAR
מחיר מבצע:
35 ₪
מחיר רגיל:
60 ₪
44%-
השכרת סטנד מקצועי לרמקול
מחיר מבצע:
25 ₪
מחיר רגיל:
45 ₪

חיפשתם משהו שלא הצלחתם למצוא באתר שלנו? תעשו לנו טלפון למספר 054-686-97-63 ואנחנו נבדוק לכם אם אולי יש לנו את המוצר שאתם מחפשים במלאי! סיכויים טובים שאולי יש לנו 😉

אין לכם כוח להתקשר? אנחנו מבינים אתכם לגמרי! תשאירו לנו בטופס כאן למטה פרטי התקשרות ואיזה מוצר אתם מחפשים ואנחנו נחזור אליכם הכי מהר שוכל!

כמעט כל מי שמארגן אירוע נתקע בדקה התשעים עם דברים שהוא שכח או שאולי אפילו לא בדקה התשעים אבל אלה דברים שדי הכרחיים לצורך קיום האירוע.

בדיוק מהסיבה הזאת הקמנו לכם את הדף הזה והשתדלנו לרענן את המלאי שלנו בכל המוצרים שכולנו צריכים באירועים שונים מסוגים שונים.

בדף זה תוכלו למצוא מגוון גדול של מוצרים נלווים לאירועים החל מאבזירים להגברה ותאורה כמו כבלים ועוד ועד למאווררים ומצננים להשכרה, הכל בשביל שתוכלו למצוא אצלנו את כל הציוד שאתם צריכים לאירוע שלכם במקום אחד, מעבר למבחר דאגנו לרדת כמה שאנחנו יכולים במחיר. למה? כי קודם כל אנחנו מאמינים בשיטה שאומרת למכור הרבה במחירים סיטונאים, אז כן אצלנו תוכלו למצוא מגוון מוצרים נלווים ומשלימים לאירועים במחירים הזולים ביותר בארץ!

דוגמאות למספר מוצרים נלווים שתוכלו למצוא בדף זה:

  • מאווררים להשכרה: אצלנו תוכלו למצוא מלאי גדול של השכרת מאווררים לאירועים, המאווררים שלנו הם תעשייתיים ומיועדים לשימוש במקומות גדולים במיוחד, כל מאוורר הוא בגודל של 26 אינץ' ובעל 3 מצבי עוצמה.
  • השכרת מצנני אוויר: גם מצננים להשכרה תוכלו למצוא בדף זה, כאלה שיקררו קצת את האוויר החם באירועים שנערכים בחום ובלחות גבוה, המצננים שלנו הם תעשייתיים וגדולים ומיועדים גם למקומות פתוחים או חצי פתוחים, יש להם עוצמת אוויר חזקה במיוחד והם מבין המצנני האוויר הטובים ביותר בעולם.
  • סטנדים וחצובות להשכרה: דבר נוסף שתוכלו למצוא בדף זה, זה גם סטנדים וחצובות שונות, לתאורה, להגברה ועוד, פשוט תעשו דפדוף קטן בדף ותכולו לראות את כל הסטנדים והחצובות המוצעות לכם.
  • השכרת מכונת עשן ומכונת בועות: גם מכונת עשן להשכרה תוכלו למצוא אצלנו, המכונת עשן להשכרה שלנו היא מקצועית במיוחד עם אפשרות לשליטה אלחוטית וגם שליטה חוטית, היא בעוצמה של 900 וואט ומיועדת למגוון רחב במיוחד של שימושים.
    מכונת בועות להשכרה זה דבר פשוט נפלא ובמיוחד לילדים, גם לצילומים ולאפקטים שונים היא מעולה, גם את המכונת בועות תכולו למצוא אצלנו ואפילו גם את החומר שלה, ונחשו מה? גם בה תוכלו לשלוט בעזרת שלט אלחוטי מרחוק.
התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"