דף הבית > קטלוג מוצרים > השכרת ציוד הגברה > השכרת מיקרופונים, מיקסרים ואביזרים נלווים

השכרת מיקרופונים, מיקסרים ואביזרים נלווים

יצירת קשר זריזה

53%-
השכרת זוג מיקרופונים אלחוטיים
מחיר מבצע:
90 ₪
מחיר רגיל:
190 ₪
36%-
השכרת מיקרופון יד + כבל 5 מטר
מחיר מבצע:
35 ₪
מחיר רגיל:
55 ₪
36%-
השכרת מגפון
מחיר מבצע:
70 ₪
מחיר רגיל:
110 ₪
55%-
השכרת מיקסר 4 ערוצים
מחיר מבצע:
50 ₪
מחיר רגיל:
110 ₪
51%-
השכרת מיקסר 6 ערוצים ברינגר
מחיר מבצע:
99 ₪
מחיר רגיל:
203 ₪
44%-
השכרת סטנד מקצועי לרמקול
מחיר מבצע:
25 ₪
מחיר רגיל:
45 ₪
44%-
השכרת סטנד מקצועי למיקרופון
מחיר מבצע:
25 ₪
מחיר רגיל:
45 ₪
השכרת מגוון כבלים להגברה
מחיר רגיל:
החל מ-10 ש"ח ₪
44%-
השכרת כבל מאריך 25 מטר
מחיר מבצע:
25 ₪
מחיר רגיל:
45 ₪

מחפשים משהו אחר ששייך להגברה? צרו איתנו קשר, יכול להיות שיש לנו אותו במלאי :)​

איך לבחור את המיקרופון הנכון להשכרה?

על מנת לבצע השכרת מיקרופונים בצורה המתאימה ביותר לצרכים שלנו אנו צריכים להבין קודם כל מה המטרה של המיקרופון להשכרה שלנו, מה אנחנו הולכים בעצם לעשות עם המיקרופון ?

יכול להיות שאנחנו צריכים את המיקרופון להצגה, שירה, דיבור או אולי אפילו שילוב של כולם יחד, לאחר שנדע  בדיוק מה המטרה שלשמה אנחנו צריכים את המיקרופונים נוכל להתאים אותם בצורה המיטבית ביותר לאירוע.

שימו לב שישנם מספר רב של סוגי מיקרופונים חלקם מתאימים להרצאות, חלקם לשירה מקצועית, וחלקם מדונות להשכרה המתחברות בצורה נוחה כדי להיות בתנועה מלאה ללא הפרעה.

אנשים רבים טועים במחשבתם ורוצים תמיד את המיקרופון הזול ביותר אך שימו לב, יכול מאד להיות שאותו מיקרופון זול לא יעשה לכם את העבודה כמו שצריך ולא יהיה המענה היעיל ביותר למה שאתם מבקשים, מיקרופון להשכרה זול מאד יכול להתאים לדיבור רגיל אבל לא לשירה לדוגמה, לכן חשוב להתייעץ עם איש המכירות כדי לדעת מה מתאים לנו בצורה הטובה ביותר.

מה כדאי לרכוש? מיקרופון להשכרה או אולי מיקרופון למכירה ?

האמת שזו שאלה שתלויה בעיקר בכם, האופציה של השכרה תתאים לכם אם אתם עושים מספר מצומצם מאד של אירועים ואין לכם צורך גדול בשימוש תמידי עם הציוד ולכן במקרה כזה אופציה של השכרה תתאים לכם ותחסוך לכם הרבה כסף על קניה של ציוד חדש ובנוסף תחסוך לכם אחסון ותחזוקה של המוצרים.

אבל אם אתם עושים אירועים לעיתים קרובות מאד שיש לכם צורך במיקרופון באופן כמעט קבוע, האופציה שלמכירת ציוד לאירועים תתאים לכם יותר ולטווח הארוך תחסוך לכם כסף. משהו שמאד כדאי לעשות לפני שקונים את המיקרופון שאתם רוצים זה לנסות לשכור את אותו המיקרופון ולבחון אותנו באירוע שלם וככה תוכלו לדעת בדיוק את היכולות של אותו מיקרופון, אופציה כזאת תתן לכם חוות דעת מלאה לאורך כל האירוע על הביצועים של אותו המיקרופון.

האם זה משנה איזה מיקסר להשכרה נבחר? השכרת מיקסר/פלטת אמנים איזה דגם הכי יתאים?

למיקסר יש תפקיד חשוב כחלק מההגברה לאירוע שלכם, תפקידו של המיקסר הוא לשלב בין כל ערוצי המדיה השונים המחוברים להגברה ובנוסף גם לשמש כקונטרול שליטה נוח לתפעול ההגברה.

ישנם מגוון עצום של מיקסרים שקיימים בשוק, לרוב, הבחירה של המיקסר המתאים לכם ביותר תיהיה בהתאם למה שאתם מחברים, לכל מיקסר קיימים מספר ערוצים, זה יכול להיות שני ערוצים וזה יכול להיות 30 ערוצים ויותר, לכל ערוץ כזה ניתן לחבר מקור אודיו/מדיה שונה, לדוגמה אם תרצו שההגברה שלכם תכלול שני מיקרופונים אלחוטיים ובנוסף שני רמקולים ואורגן, המיקסר שלכם יהיה חייב לכלול לפחות 4 ערוצים, לכל מיקרופון ערוץ בנפרד על מנת שתיהיה שליטה נוחה ולאורגן נצטרך גם ערוץ נפרד, שימו לב שעוד ערוץ ישמש כחיבור למקור מדיה נוסף, לדוגמה מחשב או פלאפון. לפני שבוחרים השכרת מיקסר תצטרכו לדעת מה בדיוק אתם רוצים לחבר לאותו מיקסר ולאחר שתדעו איזה מוצרים בדיוק תרצו לחבר תוכלו לחשב את מספר הערוצים שתצטרכו, בהתאם למספר המוצרים שתרצו לחבר.

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"