השכרת ערכת קריוקי

יצירת קשר זריזה

32%-
השכרת ערכת קריוקי  עד 45 איש​
מחיר מבצע:
250 ₪
מחיר רגיל:
370 ₪
38%-
השכרת ערכת קריוקי עד 15 איש
מחיר מבצע:
160 ₪
מחיר רגיל:
260 ₪
32%-
השכרת ערכת קריוקי עד 30 איש
מחיר מבצע:
220 ₪
מחיר רגיל:
325 ₪
32%-
השכרת ערכת קריוקי  עד 45 איש​
מחיר מבצע:
250 ₪
מחיר רגיל:
370 ₪
34%-
השכרת ערכת קריוקי עם מקרן – 45 איש
מחיר מבצע:
399 ₪
מחיר רגיל:
600 ₪
23%-
השכרת ערכת קריוקי עם מקרן – 80 איש
מחיר מבצע:
540 ₪
מחיר רגיל:
700 ₪

לקוחות יקרים! כיום אפשר לחסוך הוצאות ועלויות מיותרות על מחשב עם שירי קריוקי, כיום ביוטיוב יש לכם את כל שירי הקריוקי שרק תרצו! בחיפוש קל באתר המדיה youtube תוכלו למצוא מגוון ענק שירי קריוקי מכל הסוגים וגם בשפות שונות!​

שירי קריוקי - אליאב

לאחרונה תחום הקריוקי בישראל עבר מהפכה אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שהופכים את הקריוקי לחוויה ולישיבה טובה עם החבר'ה, בזמן האחרון אנחנו רואים יותר ויותר עסקים שנפתחים ונותנים מענה לדבר הזה שנקרא קריוקי אנחנו רואים חדרי קריוקי פרטיים ותופעה של השכרת קריוקי שהולכת וגדלה ובנוסף עדים לתופעה שיותר ויותר אנשים קונים לעצמם מערכת קריוקי על מנת שהם יוכלו לשיר וליהנות. אז מה בעצם אנחנו צריכים לעשות כדי שהקריוקי שאנחנו מארגנים יוכל להפוך לחוויה מוצלחת ובלתי נשכחת?

בשביל קריוקי מוצלח אנחנו צריכים כמה דברים דבר ראשון ציוד איכותי זה המפתח לקריוקי מוצלח בחירה של מערכת הגברה להשכרה היא תנאי הכרחי כדי שקריוקי שלנו יהיה באיכות גבוהה. יש לשים לב שבשוק יש הרבה מערכות  הגברה וכל מערכת שונה באיכות שלה לכן אם חשובה לכם מאוד האיכות כדאי מאוד שתעשו סקר ותבדקו בעצמכם איזה מערכת היא מהאיכות הכי גבוהה ובעיקר אם אתם רוצים השכרת קריוקי מוצלח עדיף לא לחסוך ולשלם טיפה יותר וליהנות מאיכות גבוהה. על מנת לקיים קריוקי להשכרה כמו שצריך אנחנו נצטרך שלושה דברים עיקריים זה כמובן רמקול, מיקסר, ומיקרופון רמקול כמובן בשביל שמה שיוצא לנו מהפה יושמע לכל המשתתפים וגם לעצמנו, המיקרופון כדי לשיר כמובן, במיקסר על מנת שנוכל לחבר את הכל ביחד ולהוסיף לנו לשירה אפקט אקו ואפקטים נוספים. כמובן שבשביל קריוקי אנחנו נצטרך מקרן ומסך לשהכרה אבל זה פחות קריטי אם יש לנו פלאפון ואנחנו יכולים להסתפק במסך קטן או לחלופין אם אנחנו יודעים את המילים בעל פה אבל כמובן שבשביל חוויית קריוקי אמיתית מסך ומקרן ישדרגו לנו את השכרת הקריוקי באופן משמעותי.

למה בעצם השכרת מיקסר כל כך חשוב בשביל קיום הקריוקי?

למיקסר בעצם יש את היכולת לחבר לנו את כל מערכת ההגברה ולשלוט על המוזיקה, על המיקרופון ועל כל מה שנחבר למיקסר דרך מקום אחד. מעבר לנוחות, יש לו יכולת לתת לנו גם אפקטים מאוד יפים לזמר ששר אחד מהאפקטים הנפוצים לשימוש בקריוקי הוא אפקט האקו אפקט האקו הוא אפקט שנותן לנו הד לקול, באמצעות כך אנחנו בעצם נשמעים כאילו אנחנו שרים באמבטיה או במסדרון, תסכימו איתנו שכאשר אנחנו שרים במקום שיש לו הד כמו חדר מדרגות הקול שנוציא מהפה ישמע הרבה יותר יפה. מעבר לאפקט האקו יש לנו אפקטים כמו חדות הקול והבס של הקול שמאפשרים לנו בעצם להישמע טוב יותר אפקטים אלו נקראים באנגלית LOW, HIGH, MID ישנם מיקסרים יותר מקצועיים האפקטים שם הרבה יותר רחבים ומסמפלים לנו את הקול   כמעט לכל סגנון שנבחר,  גם מיקסרים מקצועיים כאלו  ניתן לשכור דרכנו.

עוד דבר חשוב  בהשכרת ערכת קריוקי  הוא המיקרופון להשכרה ישנם המון סוגים של מיקרופונים שקיימים בשוק חלקם איכותיים וחלקם איכותיים  פחות, אנחנו בחברת אליאב משכירים לכם רק את הציוד האיכותי ביותר בשוק ולא מתפשרים על איכות כלל.

בנוסף על מנת להקל עליכם ישנה אפשרות לשכור דרכנו  ערכות קריוקי שמורכבות במאה אחוז, הכוונה לערכת קריוקי כזאת שמגיעה אליכם במזוודה וכל האביזרים הנלווים לקריוקי מחוברים כבר בתוך הארגז כך שאין לכם כמעט מה להתעסק בחיבורים והכל מגיע לכם מחובר מה שרק צריך זה רק לחבר את הרמקול ואת הערכה עצמה לחשמל ואתם מסודרים.

איך ניתן לחסוך בהשכרת ערכת קריוקי לאירוע?

ישנם הרבה דרכים לחסוך כאשר אנו מארגנים קריוקי, ניתן מספר דוגמאות איך ניתן לחסוך בהשכרת קריוקי:

1. כיום ביוטיוב יש לנו אלפי שירי קריוקי  דבר שמאפשר לנו בעצם לחסוך ולא לשכור מחשב שמכיל בתוכו שירי קריוקי אלא להשתמש במאגר העצום שיש ביוטיוב.  במידה ונוותר על המחשב של שירי הקריוקי נוכל לחסוך בסביבות ה 100 שקלים.

2. עוד דרך לחסוך היא במידה ויש לכם טלוויזיה או מסך כל שהוא בבית תוכלו לחבר את המחשב שלכם לאותו מסך באמצעות כבל VGA או כבל HDMI ולחסוך השכרת מקרן ומסך. בחירה באופציה הזו תחסוך לכם בסביבות ה 200 שקלים.

3.  כמובן אם יש לכם את אחד האביזרים הנלווים לקריוקי בבית כמו רמקול או מיקרופון או מיקסר תוכלו להשתמש בציוד שיש לכם בבית ולשכור רק את מה שיש לכם צורך להשלמת הקריוקי.

בקיצור קריוקי זו  חוויה כיפית וטובה היא מאפשרת לשיר בכיף ללא פחד לזייף,  היא מצחיקה ומוסיפה מצב רוח טוב ובקיצור מהנה!

בכל שאלה או ייעוץ בעניין של השכרת ערכת קריוקי אנחנו זמינים לרשותכם, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור ולסייע.

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"