דף הבית > בלוג מאמרים > בר משקאות
28 אוגוסט 2019

בר משקאות

כולנו חוגגים אירועים וגם משתתפים באירועים שונים. אך בייחוד לאירועים של פעם אשר התקיימו כולם במקומות סטנדרטיים ואולמות אירועים, הרי שכיום מתחפשים כולם לחגוג בצורה מקורית ויוצא דופן.

זו הסיבה שרבים מאוד מהאירועים של היום נערכים דווקא בטבע.

אנשים לוקחים את עצמם ואת האורחים שלהם ויוצאים יחד איתם אל מקום כלשהו שעולה בדעתם. לא משנה אם מדובר בחצר הבית או על חוף הים. על צלע ההר או בתוככי הפרדס. כל מקום עשוי להתאים.

אך ברור כי על מנת שהאירוע יוכל להצליח, חובה להשקיע בתכנון נכון ומוקפד. רק באופן כזה אפשר בהחלט לקוות ולהיות  רגועים כי האירוע אכן יהיה מוצלח וכך האורחים יהיו מרוצים.

בר משקאות ביתי בגינה

לפני הקמת בר המשקאות הביתי שלכם בגינה או בחצר, רצוי לתכנן וליישם את הכללים החשובים עבור עיצוב גינה. למשל: לקנות כמה פסי לד, כמה אקססוריז, לטפח את הגינה לפני. ואפילו שימוש בדשא סינטטי רק יגביר את המראה המשעמם והצפוי. זו לא בושה להכניס קצת יופי וצבעים לחייכם.

איך עושים אירוע בשטח?

אז האמת היא שנראה כי עבור רבים נראה כי אירוע בשטח נועד על מנת לחסוך בעלויות. אך אנשים שאכן ניגשים לערוך אירוע כזה, מגלים מהר מאוד כי האירוע אשר נערך בחוץ דורש אף הוא עלויות לגמרי בלתי מבוטלות. הציוד הנדרש לצורך האירוע הנערך בטבע הוא בהחלט ציוד מורכב ויקר. אך ללא אותו ציוד אי אפשר כלל להעלות על הדעת את האפשרות של חגיגה בטבע.

ואיך אפשר בלי האוכל?

שתיה היא פרט אחד, אוכל הוא פרט שני. בכל הנוגע לאוכל חשוב להקפיד על קייטרינג או לחלופין הכנת אוכל שמתאים לכל סוגי האנשים. הבשריים, החלביים, וכאלה שגם טבעוניים בנשמה. ההמלצה שלנו? היא לקנות טאבון מומלץ, כי פותחים אירועים עם אוכל! אין מה לעשות.

מה תצטרכו לאירוע בטבע?

לפני הכול אתם צריכים לדאוג כי יהיה מקום נוח עבור האורחים. זה כולל אוהל או כל הצללה אחרת שלא תהיה. מלבד זאת חובה לדאוג לשולחנות ולכיסאות עבור האורחים, יש לדאוג לאמצעי חימום לאוכל, לכלי הגשה, לאמצעי קירור עבור השתייה כמו גם המאכלים הדורשים קירור כמו לדוגמא הקינוחים, או הסלטים שנשארים לאחר ההגשה הראשונית ועוד.

חשוב לדאוג גם למערכת מיזוג אם מודבר באירוע הנערך בקיץ או לחילופין לאמצעי חימום עבור אירועים אשר אלו נערכים בחורף. כך גם יש לדאוג למערכות הגברה על מנת שהאורחים כולם יהיו קשובים ויוכלו להיות שותפים בכל התהליכים באירוע.

מלבד זאת חשוב מאוד כי התוכניות שאתם רוצים להוסיף לאירוע שלכם יתאימו לתנאים שיש לטבע להציע. אם זה מסך שלא תמיד תוכלו לעשות בו שימוש כי באור יום זה לא לגמרי יהיה אפשרי וכך גם עם פעילויות שונות אשר לא תמיד מזג באוויר יאפשר את קיומם תחת כיפת השמים.

בר משקאות

אם אתם ממש רוצים ללכת עד הסוף ולפנק את האורחים שלכם בכל מה שרק יוכל להיות, אתם בהחלט יכולים לשדרג את האירוע באמצעות בר משקאות. בר המשקאות הוא גם כן משהו שתוכלו להשיג במקומות אשר אלו מציעים מוצרים שונים לצורך קיום אירועים בטבע. כך שבהחלט אפשר לומר כי לא מסובך כל כך לשדרג את האירוע במשהו מפנק שהוא גם יוקרתי וזאת בלי לכתת רגליים או לרכוש יותר מידי אביזרים או פריטים.

לצורך שכירות של בר משקאות כמו גם שאר המוצרים הנצרכים לכם לצורך אירוע בטבע, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע שיתאימו לכם את הציוד הנכון והמתאים לאירוע המושלם.

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"