דף הבית > בלוג מאמרים > היתרונות וחסרונות בבחירת אוהל לאירוע
10 מרץ 2019

היתרונות וחסרונות בבחירת אוהל לאירוע

מה אתם אומרים? כדאי לעשות אירוע בתוך אוהל ענק? ישנם רבים שיגידו כן לעומת רבים אחרים שיגידו שממש לא.. אז תנו לנו לעשות לכם ולספר לכם מהם היתרונות ומהן החסרונות בבחירת אוהל לאירוע הבא שלכם.

בחירת אוהל לאירוע

אוהלים לאירועים – יתרונות

ראשית קחו בחשבון שכשאנחנו אומרים אוהלים להשכרה אנחנו ממש לא מתכוונים לאוהלים קטנים ועלובים אלא לאוהל ענק בגדלים שונים שיכולים להכיל 30-200 אנשים ולפעמיים גם יותר.

הנה לכם מספר יתרונות חשובים בבחירת אוהל לאירוע הבא שלכם:

  1. לא תמיד קיימת לנו אפשרות לערוך אירוע בחוץ מבחינת מזג האוויר, לפעמיים מזג האוויר כל כך גשום וסוער שפשוט לא מאפשר לנו להישאר דקה אחת בחוץ, אז לעשות אירוע? זה בכלל לא אפשרי מן הסתם.. אבל שימו לב, אם נביא אוהל לאירוע שלנו נוכל לקבל אווירה קצת אחרת. נוכל לקיים אירוע מחוץ למקום סגור אבל מקורה, אוהל יוכל להגן עלינו מפני כל תנאי מזג האוויר ויאפשר לנו לקיים אירוע גם כסוער וגשום בחוץ.
    אגב, גם כאשר שמשי והחום בחוץ בלתי נסבל האוהלים יכולים לעזור לנו, אפשר בקלות להפוך את חלל האוהל לקריר וממוזג באמצעות פתרונות קירור שונות כמו מצננים, מזגנים, מערפלי מים ומאווררים.
  2. אוהל יתן לנו אווירה טובה וחמה יותר, לאירועים שונים האוהל יכול להוסיף אווירה חמה ומשפחתית, כיום מייצרים מגוון רחב של אוהלים יפים במגוון עיצובים שיכולים להתאים לכל אירוע שנרצה לערוך ולהפוך לנו את הפן העיצובי באירוע לדבר קצת יותר שונה ויפה.
  3. ניתן להקים אוהלים בכל מקום אפשרי, גם באמצע היער וגם בחצר הבית. כל מה שנצטרך לעשות הוא רק להתאים את מידות האוהל על פי רצוננו לשטח שבו נרצה לערוך את האירוע הבא שלנו.
  4. אוהלים יכולים להיות ממש כמו מבנה קבע, יש לנו אופציה כיום להתקין באוהלים שאנחנו שוכרים לערב אחד בלבד תנורים, מזגנים, תאורה יפה ועוד מגוון רחב של מוצרים שעושים אווירה של שמחה במקום. כך למשל שחורפי וקר ניתן לתלות באוהל תנורי אינפרא אדום וכמובן גם להיפך, גם כאשר חם בחוץ ניתן להתקין באוהל מזגן נייד שיקרר לנו קצת את ההרגשה הלא נעימה של החום.

השכרת אוהלים – חסרונות

האמת שאין כל כך הרבה חסרונות לתחום האוהלים, אבל בכל זאת חשבנו ומצאנו לכם מספר מצומצם של חסרונות אך גם הם לא ממש משמעותיים

  1. אוהלים לא ניתנים להקמה על כל שטח אפשרי, הכוונה היא יותר למקום שבו אנחנו רוצים לעשות את האירוע ולבצע שם את הקמת האוהל. קחו לדוגמה חצר בית שכולה מלאה בעצים ומכשולים שונים על הרצפה או לחלופין צורה משונה של מקום שלא מאפשר בניית אוהל עליו. גם כאשר הרצפה היא לא סימטרית או עם הרבה בוץ' זה דבר שבהחלט יכול למנוע ממכם את הקמת האוהל.
  2. לפעמיים אוהלים יכולים להיות נורא מוגבלים בדברים שאותם נרצה לקיים באירוע, ניתן דוגמה, אם למשל אתם עושים אירוע שבו אתם רוצים להכניס איזשהו דבר גדול כמו מצלמת רחף, האוהל יכול להגביל אתכם מהסיבה שהוא יכול להיות לא גדול מספיק או נמוך מידי. גם דברים שאנחנו רוצים לתלות, לא תמיד נוכל לעשות את זה אם אנחנו מקיימים את האירוע שתוך אוהל, כמו לדגומה תאורה חכמה, אם נרצה שהאוהל יכיל הרבה פנסי תאורה חכמה לאירועים יכול להיווצר מצב שמבחינה בטיחותית לא נוכל לתלות את אותם פנסים בגג האוהל או בקונסטרוקציה.

לסיכום,
אוהלים זה אחלה פתרון לכל אירוע, הם מאפשרים לנו לקיים אירוע מפתיע ולא שגרתי במגוון רחב של מקומות שונים. גם על החסרונות שהצגנו במאמר זה באשר להשכרת אוהלים אפשר להתגבר בעזרת פתרונות שונים שהמציאו היום, בקיצור – הכל אפשרי ואם תרצו שבאירוע הבא שלכם יהיה אוהל – אין זו אגדה!

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"