השכרת תאורה למסיבות ואירועים

תפריט ניווט: דף הבית > מכירת והשכרת ציוד לאירועים

מגוון רחב של תאורה להשכרה, השכרת תאורה למסיבות, השכרת תאורה לשטח, השכרת פנסים חכמים, השכרת תאורת אווירה ועוד..

דאגנו להביא לכם את התאורה הכי איכותית בשוק במחירים הכי זולים, צריכים עזרה, לא יודעים בדיוק מה מתאים לכם?

צרו איתנו קשר עכשיו ואנחנו נשמח לעזור ולייעץ בכיף, זה הטלפון שלנו:   054-686-9763 🙂

רוצים שנחזור אליכם עם כל הפרטים על המוצרים שמעניינים אתכם? תשאירו עכשיו שם וטלפון ואנחנו נחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

שם:

טלפון:


תאורה זה חלק מאד מרכזי מהחיים שלנו, מה היינו עושים ללא תאורה? לעיתים יש לנו צורך ואנו צריכים לשכור תאורה, לא שווה לנו לקנות אז פשוט עדיף, ובצדק לשכור פנס תאורה, השכרת תאורה מאפשרת לנו ליהנות מתאורה מותאמת במיוחד עבור האירוע שלנו או עבור המסיבה שלנו​ בין אם זה תאורה צבעונית עם תזוזות ובין אם זה תאורה רק לאור כללי לבן.

אולי יעניין אתכם גם:

השכרת הגברה

השכרת מקרנים

השכרת מכונות מזון

איך נדע איזה תאורה להשכרה לבחור?

על מנת לדעת איזה תאורה מתאימה לנו להשכיר, אנו צריכים לדעת קודם כל מה האירוע אותו אנחנו רוצים להאיר? האם זה אירוע כמו כנס או הרצאה בשטח פתוח או בשטח כמעט ללא אור או שזה אירוע שהוא מסיבת ריקודים? אם האירוע הוא מסיבה ואנו רוצים קצת להכניס צבעוניות ואווירה טובה לרחבה אז יש לנו מבחר מאד גדול של השכרת תאורה למסיבות וריקודים, תאורה צבעונית שזזה ומציפה את הרחבה ומכניסה את כל הרוקדים והאנשים לאווירה הטובה של המסיבה שאותה אתם מארגנים, תאורה צבעונית במסיבות זה חלק מאד חשוב שלא היינו ממליצים לדלג עליו, אין ספק שכאשר מגיעים למסיבה ולא משנה איפה היא, אם יהיה תאורה רגילה ומשעממת, הרחבת ריקודים לא כל כך תיהיה מזמינה אבל אם המקום יהיה מלא באורות וקרני תאורה צבעוניים לאנשים יהיה הרבה יותר חשק לבוא ולרקוד, אז לכן כשאנו רוצים לעשות מסיבה שהריקודים היא חלק מרכזי בה כדאי מאד שנבחר בהשכרת תאורה צבעונית כמו תאורת דרבי או סטנד תאורה עם אורות צבעוניות מתחלפות. ומה קורה אם אנחנו מארגנים אירוע כמו כנס או הרצאה מסויימת או אירוע שאנחנו לא רוצים אורות צבעוניים אלא רק תאורה רגילה? גם לזה יש לנו פתרון, כדאי ומומלץ במקרה כזה להשתמש בפרוז'קטורים אנו מחזיקים במגוון של פרוז'קטורים להשכרה החל מעוצמות הארה נמוכות ועד לעוצמות הארה גבוהות מאד, לכן שאנו רוצים תאורה כללית ולא מיוחדת כדאי מאד לקחת פרוז'קטור להשכרה או גרינלדה להשכרה.

אם אנחנו צריכים פתרונות תאורה למקומות ללא גישה לחשמל?

אם אתם מתכננים לעשות אירוע בפארק או בחוף הים לדוגמא, במקום ללא גישה לחשמל אז יחד עם השכרת התאורה נצטרך לשכור גם גנרטור, השכרת גנרטור תאפשר לכם להפעיל את כל התאורה שאתם צריכים במקומות שבהם גם אין גישה לחשמל.

השכרת תאורה כחלק מאווירה נעימה או השכרת תאורה לעיצוב החלל:

תאורה להשכרה מאפשרת לנו גם לעצב את החלל שאנו נמצאים בו, מה זה אומר? אם לדגוגמא אתם מארגינים אירוע או מסיבה, שחשוב לכם מאד שהמקום יהיה יפה, אופציה מעולה זה לעצב את המקום בעזרת תאורה צבעונית, לדגומא אם יש לנו עציץ מאד נחמד בפינה של האולם, נוכל לעשות אותו הרבה יותר משמעותי ויפה אם נאיר אותו באמצעות פנס בצבע ירוק, פעולה כזאת תכניס לעציץ חיות ותעשה אותו הרבה יותר דומיננטי ויפה, עוד דוגמא לעיצוב האולם או החלל שבו אנו מקיימים את האירוע זה עיצוב בתאורה צבעונית לאורך הקיר, ניתן באמצעות פנסי RGB להאיר את כל אורך הקיר בצבעים שונים התואמים לאירוע.

השכרת פנס המיני תומד לד מעולה לדברים כאלה! והוא ללא ספק פנס שאנו משכירים אותו במחיר הכי זול בארץ! לא תמצאו אותו ביותר זול בוודאות!! ואם תמצאו תעדכנו אותנו.

בקיצור, להשכרת תאורה או תאורה להשכרה בין אם זה למסיבות, לאירועים שונים, לכנסים עסקיים, להרצאות, לשטח, למסיבות טבע, לעיצוב תאורה בחלל ועוד יש משמעות רבה, אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר אם יש לכם שאלות או התלבטויות בנוגע לאיזה תאורה אתם צריכים לשכור, אחד מאיתנו ישמח לעזור לכם ולייעץ ללא התחייבות ולא על מנת לקבל משהו, נטו מהאהבה ובכיף!

לחץ פה ליצרית קשר בנוגע להשכרת תאורה לאירועים ולמסיבות