השכרת ציוד הגברה

תפריט ניווט: דף הבית ציוד להשכרה > השכרת הגברה
 

לקוחות יקרים, אנו מחזיקים מגוון רחב של ציוד הגברה להשכרה, רמקולים, מיקרופונים, מיקסרים,​ סאבים ועוד.. הכל במחירים הכי זולים בארץ!

בנוסף, הכנו לכם דף של חבילות הגברה שהרכבנו עבורכם במחירים ממש זולים!! 

 

לחצו על הקטגוריה שאתם צריכים ותראו את הציוד שאנו מחזיקים ואת המחירים עבור כל מוצר וחבילה

 

 

לקוחות יקרים, שימו לב!​

אצלנו ניתן לשכור הגברה עם איש טכני מטעמנו (טכנאי סאונד) שילווה אתכם לאורך כל האירוע ויהיה צמוד להגברה, הטכנאי סאונד שאנו נשלח ידאג להיות בבקרה תמיד על ההגברה ויוודא שהכל פועל כשורה במהלך האירוע,

כמובן שהוא ידאג גם להרכבת ההגברה ופירוקה.

כמו כן ניתן לשכור הגברה עם הובלה עד אליכם למקום האירוע! אצלנו כל מי שמזמין ציוד הגברה עם הובלה מקבל גם התקנה של כל הציוד במקום ללא עלות נוספת ועד שהכל עומד ומוכן איש הצוות שלנו לא זז מהמקום.

עורכים את האירוע בטבע? שותים ואין מי שיחזיר את ההגברה? גם לזה יש לנו פתרון!

אצלנו מערך ההובלות פעיל גם בשעות הקטנות של הלילה, שרות הובלות 24 שעות ביממה!

רוצים לקבל פרטים נוספים? צרו איתנו קשר עכשיו!

 

 

כיום, כמעט בכל אירוע ולא משנה אם הוא קטן או גודל יש צורך בהגברה, זה משדרג את האירוע בכמה רמות וגם כשאר מדובר באירוע שלא בהכרח מלווה במוזיקה כמו הרצאה או כנס עסקי אנו רואים את ההגברה כחלק מהאירוע.

המילה הגברה כוללת בתוכה בעצם את כל האביזרים והמוצרים הנדרשים לנו על מנת לקבל תוצאה טובה יותר לפתרונות השמע באירוע, השכרת הגברה לאירועים כוללת: השכרת רמקולים, השכרת מיקרופונים, השכרת בידוריות, מיקסרים להשכרה ועוד אביזרים שונים ונלווים בנוסף לציוד הגברה להשכרה כמו כבלים, סטנדים/חצובות ועוד...

רבים מהלקוחות הפונים אלינו בקשר להשכרת הגברה באים אלינו בשאלה ראשונית כמו "כמה עולה לשכור רמקול?" מובן שזו שאלה כללית מאד ולא ניתן לענות עליה מבלי לברר את צרכי הלקוח ולהבין את אופי האירוע. אז איך בעצם נדע איזה רמקול או איזה מערכת הגברה אנו צריכים לשכור? זה בהחלט פרמטר חשוב מאד על מנת לדאוג לאירוע איכותי לפחות מבחינת השכרת ההגברה. חלק מהפרמטרים שצריך לדעת על מנת להתאים הגברה לאירוע הם: מה אופי האירוע? באיזה אירוע מדובר? מסיבה? הרצאה? כנס? ערב קריוקי? לאחר שנדע מה אופי האירוע נדע גם איזה רמקולים כדאי יותר להתאים. עוד שיקול נוסף בבחירת השכרת הגברה הוא כמה אנשים יהיו באירוע ? והאם האירוע מתקיים בשטח פתוח או במקום סגור? כך נדע מה העוצמה שנצטרך עבור הרמקולים שנשכור. בקיצור, אם אתם לא יודעים בדיוק איזה סוג של הגברה מתאים לכם, איזו עוצמה של רמקולים מתאימים לכם ואיזו כמות, צרו קשר עם איש מקצוע שמבין בעניין שיתן לכם כיוון למה שאתם צריכים.

עוד דבר שאנשים רבים טועים בו זה חיפוש אחר הרמקול הזול, קורים הרבה מצבים שבהם רואים רמקול שעלות ההשכרה שלו הוא 89 ש"ח לדוגמא לעומת רמקול שעלות ההשכרה שלו היא 160, ורבים לצערנו מעדיפים את הרמקול הזול יותר גם כשהוא לא במאה אחוז מתאים להם, שימו לב! הרבה פעמים אירועים של אנשים נדפקים רק כי הם לקחו את הרמקול הזול, יש להבין שיש הבדלים רבים בין העוצמות השונות של הרמקולים ורמקול שמושכר במחיר של 89 ש"ח מתאים לאירועים קטנים מאד ולא לאירועים גדולים בשטח, לכן יש לחפש את הרמקול שמתאים לכם ביותר גם מבחינת האיכות וגם מבחינת העוצמה ולא להסתכל רק על מחיר.

לפעמים באירועים שונים אין מי שיעמוד ויתפעל את ציוד ההגברה, אז מה עושים? פתרון פשוט מאד הוא לקחת איש טכני הנקרא גם טכנאי סאונד והוא בעצם יהיה אחראי לכם על ההגברה, הוא ידאג להפעיל את המיקרופון כשצריך, הוא ידאג להגביה ולהנמיך את המוזיקה בזמן המתאים וגם ידאג להרכיב ולפרק ולחבר את כל ההגברה, שכאמור כוללת רמקולים, מיקרופונים, מיקסר ועוד ועוד..

בהשכרת הגברה, השכרת רמקולים ועוד, יש המון מותגים, מה זה אומר? כמו כשקונים חולצה ויש חולצה איכותית יקרה מאד ממותג מוכר ולעומת זאת ישנה חולצה גם זולה מאד ללא שום מותג והאיכות שלה בהתאם.. כך בדיוק גם בהגברה להשכרה, ישנם רמקולים עם מותגים זולים ואיכות ירודה וישנם גם רמקולים באיכות גבוה ממותגים חזקים וגדולים בשוק, חשוב לנו שתדעו שאנו מחזיקים רק את הרמקולים האיכותיים ביותר מהמותגים הגדולים והאיכותיים בשוק, כל הרמקולים שלנו במצב חדש!! אף רמקול לא מוחזק אצלנו יותר משנה וכנ"ל גם לגבי המיקרופונים והמיקסרים, אנחנו מעיפים את המוצר לפני שהוא מתחיל לצבור בלאי, וכך אתם לקוחותינו נהנים מהציוד האיכותי ביותר, ללא בלאי, ציוד חדיש! וכל זה במחירים הזולים ביותר בארץ, אנחנו פשוט מאמינים שמחיר זול הוא לא הפרמטר היחיד החשוב אלא גם האיכות!

 

אולי יעניין אתכם גם:

השכרת תאורה

השכרת כיסאות ושולחנות

השכרת גנרטורים

אליאב - מכירה והשכרת ציוד לאירועים


צרו איתנו קשר:

054-686-9763​


צרו איתנו קשר: 054-686-9763​